ZAPISZ SIĘ DO KLUBU I ODBIERZ KOD NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ

Akceptuję regulamin i politykę prywatności

Pracownia i Stolarnia WoodPassion to rodzinna firma stworzona z pasji do drewna i fajnego designu oraz potrzeby tworzenia czegoś wyjątkowego własnymi rękoma. WoodPassion to nasze czwarte dziecko, o które dbamy i codziennie doglądamy.

Zaczęliśmy skromnie. Maciej zbił parę kufrów drewnianych i donic ogrodowych… Asia sprzedała je na allegro i zebrała zamówienia na kolejne. Z każdym zamówieniem poszerzaliśmy ofertę o nowe wzory i kolory. Asia zakochała się ponad to w technice decoupage i metodzie transferowej, dzięki czemu zaczęliśmy dostarczać Wam dowolne zdobienie produktów drewnianych.

Z czasem garaż i pokoik pod schodami przestały wystarczać… Spełniliśmy marzenia. Zakupiliśmy więcej maszyn i pierwszą obrabiarkę CNC. Z garażu przeprowadziliśmy się do stolarni, takiej prawdziwej, gdzie wióry lecą i zamieszanie ogromne. Asia natomiast zyskała przestronną pracownię, w której może tworzyć bez ograniczeń lokalowych i nie martwić się, że zachlapie coś farbą (a brudzi się podczas pracy niemiłosiernie).

Obecnie oferujemy naszym Klientom wciąż powiększającą się bazę produktów do wystroju wnętrz oraz meble z drewna i ze sklejki, która ostatnio fascynuje, nie tylko nas, coraz bardziej.

Dodatkowo dzięki centrum obróbczemu CNC wspieramy firmy produkujące meble na dużą skalę.

Współpracujemy ze stolarzami, producentami mebli, projektantami wnętrz oraz branżą wystawienniczą.

Nie boimy się nowych projektów, wręcz przeciwnie. Przenosimy na papier nawet kiełkujące pomysły naszych Klientów, a później tworzymy dla nich indywidualne, ich własne meble.

 

 

 

Pasjonatka życia w zgodzie z samą sobą. Zajęłam się drewnianym designem ponieważ brakowało mi na rynku produktów, które są wyjątkowe, niepowtarzalne, takie które można zmienić pod własne upodobania. Czasem podoba mi się dany produkt, ale kolor bym chciała taki żeby pasował do ulubionej lampy i co? Nie ma…

A w WoodPassion wszystko jest możliwe. Inne wymiary, kolory, personalizacja. Nie prowadzimy produkcji seryjnej. Każdy produkt jest brany przeze mnie do ręki, każdy osobiście maluję, szlifuję, naklejam nasze logo czy pakuję.

Z wykształcenia marketingowiec i handlowiec, rzuciłam pracę na etacie, bo WoodPassion to pasja, która stała się najlepszą pracą pod słońcem.

Na co dzień możecie mnie spotkać z pędzlem w jednej dłoni,a w drugiej z papierem ściernym. Po godzinach piekę tarty, jeżdżę z dziećmi na rowerze, hoduję psy rasy Golden Retriever i spotykam się z przyjaciółmi.

 

 

Z wykształcenia magister inżynier technologii drewna, z doświadczenia projektant systemów wystawienniczych, z pasji – stolarz i konstruktor.

Ale to brzmi poważnie. WoodPassion to było marzenie, które czekało, kiełkowało, dojrzewało i kiedy wreszcie było gotowe stało się rzeczywistością. To do mnie trafiają Wasze pytania konstrukcyjne, wytrzymałościowe. Dobieram materiały, projektuję, docinam, szlifuję, wkręcam…

Niektórzy faceci mają szybkie samochody, ja mam CNC.

Stolarnia to mój drugi dom. Ciągle szukam nowych rozwiązań i inspiracji. Ciągle zachwycam się zapachem drewna i możliwościami, jakie daje. Jestem otwarty na nowe projekty, nowe wyzwania. Jak czegoś nie wiem to się dowiem, nauczę.  Nie odpuszczam, ani na milimetr.

Po godzinach gram w piłkę z dzieciakami, koszę trawę i wyleguję się na kanapie. Lubię też tarty mojej żony.

 

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro

Akceptuję regulamin i politykę prywatności