ZAPISZ SIĘ DO KLUBU I ODBIERZ KOD NA DARMOWĄ WYSYŁKĘ

[FM_form id='1']

Witajcie w naszych skromnych progach!

WoodPassion to stolarnia, pracownia i biuro projektowe w jednym. Na Polskim rynku mebli dla dzieci działamy od 2015 roku i cały czas rozwijamy nasze portfolio, oferowane usługi oraz procedury według, których pracujemy.

Jesteśmy w każdym momencie naszej działalności w pełni transparentni. Dlatego chcemy abyście Państwo poznali nas bliżej, zanim rozpoczniecie z nami współpracę.

W WoodPassion pracujemy w poniższych Działach:

To pierwszy przystanek dla desek, kantówek, sklejki i wszystkich materiałów potrzebnych do wyprodukowania łóżka i każdego innego mebla.

W tym dziale pod czujnym okiem naszych pracowników działają maszyny takie jak piły formatowe oraz obrabiarki CNC, które w sposób precyzyjny wycinają dane elementy. Dzięki temu każdy element jest powtarzalny i wycięty w sposób dokładny i zgodny z założonym projektem.

Na obrabiarce CNC powstają wszystkie barierki, wymyślne wycięcia w okiennicach i frezy w oknach.

Następnie wszystkie nacięte elementy wędrują na stanowiska szlifierskie. Każdy elementy jest szlifowany w dwóch etapach oraz odpylany.

Ze względu na dużą liczbę detali szlifujemy zarówno na szlifierce taśmowej, mimośrodowej jak i ręcznie wygładzamy każdy zakamarek.

W tym dziale pracuje dla Was 5 osób.

Wszystkie przygotowane wcześniej elementy, specjalnym wózkiem transportowym są następnie przewożone do Działu Lakierni. Tutaj Liderka Lakierni – Ilona, dzieli poszczególne detale na odpowiednie stanowiska: ścianka lakiernicza, kolor, długie i krótkie deski i kantówki. Malujemy zarówno ręcznie pędzlami, jak i za pomocą pistoletu natryskowego w ściance lakierniczej.

Każdy moduł jest malowany dwukrotnie, a pomiędzy malowaniami jest dodatkowo szlifowany i polerowany.

W tym dziale pracuje dla Was 5 osób.

Ponieważ, jak widzicie nie posiadamy produkcji seryjnej. A nasza filozofia opiera się na dostarczaniu Wam mebli zgodnie z Waszymi potrzebami i wymaganiami lokalowymi, wyrażamy zgodę na projekty indywidualne i zmiany różnego rodzaju. To sprawia, że każde łóżko czy inny mebel musimy złożyć jeszcze przed wysyłką i wszystko ze sobą spasować, tak aby mieć 100% pewności, że dany projekt jest przygotowany prawidłowo.

W Dziale Montażu składamy więc każdy mebel przed wysyłką, nawiercamy otwory, numerujemy elementy i jeśli trzeba wykonujemy docięcia i poprawki.

W tym dziale pracują dla Was 4 osoby.

Na razie jednoosobowy, Dział Jakości odpowiedzialny jest za sprawdzenie przed spakowaniem każdego mebla, który od nas będzie wyjeżdżać. Perfekcyjna Pani Domu miała test białej rękawiczki my mamy test cienkiej rajstopy 🙂

Nasza Kontrolerka sprawdza więc dokładnie każdy zakamarek mebla, podszlifowuje, podmalowuje i poprawia to co trzeba, aby łóżko zostało spakowane w stanie idealnym.

Następnie każdy detal pakowany jest w karton oraz układany na palecie, a następnie foliowany. Jeszcze tylko etykieta i rusza w drogę.

W Dziale Pakowania pracują dla Was 2 osoby.

Całą produkcją zawiaduje niezastąpiony Robert, który ma pod swoim okiem wszystkie etapy.

W tym dziale pracują dla Was 2 osoby.

Dziewczyny z Biura nadają Wasze paczki, dają informację o aktualnym statusie zamówienia, pilnują płatności, paragonów i instrukcji. Aby wszystko trafiło do Was na czas. To również Dział, do którego kierowane są wszelkiego rodzaju reklamacje. Nie jesteśmy nieomylni, pracują u nas żywe osoby, nie maszyny, dlatego niestety czasem i nam zdarzają się pomyłki. I właśnie wtedy gdy czegoś do Was nie doślemy, albo mebel uszkodzi się w transporcie, wkraczają dziewczyny z BOK. One rozpatrują Wasze maile i robią wszystko aby jak najszybciej rozwiązać wszystkie komplikacje.

Na rosnące potrzeby naszych Klientów odnośnie różnych modyfikacji łóżek, projektów indywidualnych i wreszcie wsparcia w zaprojektowaniu całych wnętrz otworzyliśmy w ramach WoodPassion Dział Projektowania, w którym główny prym wiedzie nasza Projektantka Agata. To do niej trafiają wszystkie projekty. Naszą ideą utworzenia tego działu było wyjście na przeciż zapotrzebowaniu nie tylko na sam projekt wnętrza, ale przede wszystkim na wykonanie zaprojektowanych mebli, czyli pełna kompleksowość usługi.

Dział Projektowania aktywnie wspiera również Maciej.

 

Poznajcie również bliżej właścicieli WoodPassion, którzy codziennie pracują dla firmy w następujących kompetencjach.

 

W WoodPassion odpowiada za sprzedaż, marketing oraz strategię długoterminową firmy. To z nią najczęściej rozmawiacie, gdy dzwonicie do firmy. Asia odpisuje na Wasze maile z wycenami i pytaniami Czy to jest u Was możliwe? Asia wychodzi z założenia, że wszystko jest możliwe.

Z wykształcenia marketingowiec i handlowiec, rzuciła pracę na etacie, bo WoodPassion to pasja, która stała się najlepszą pracą pod słońcem.

Pasjonatka życia w zgodzie z samą sobą. Zajęłam się drewnianym designem ponieważ brakowało mi na rynku produktów, które są wyjątkowe, niepowtarzalne, takie które można zmienić pod własne upodobania. 

Po godzinach pieczę tarty, jeżdżę z dziećmi na rowerze, hoduję psy rasy Golden Retriever i spotykam się z przyjaciółmi.

 

Z wykształcenia magister inżynier technologii drewna, z doświadczenia projektant systemów wystawienniczych, z pasji – stolarz i konstruktor.

WoodPassion odpowiada za produkcję. To w jego kompetencji są plany produkcyjne i organizacja pracy w produkcji. To on odpisuje na Wasze zapytania o status zamówienia i termin dostawy. Maciej nadzoruje również ekipy monterskie, z którymi współpracujemy.

Stolarnia to mój drugi dom. Ciągle szukam nowych rozwiązań i inspiracji. Ciągle zachwycam się zapachem drewna i możliwościami, jakie daje. Jestem otwarty na nowe projekty, nowe wyzwania. Jak czegoś nie wiem to się dowiem, nauczę.  Nie odpuszczam, ani na milimetr.

Po godzinach gram w piłkę z dzieciakami, koszę trawę i wyleguję się na kanapie. Lubię też tarty mojej żony.

 

 

 

Pracownia i Stolarnia WoodPassion to rodzinna firma stworzona z pasji do drewna i fajnego designu oraz potrzeby tworzenia czegoś wyjątkowego własnymi rękoma. WoodPassion to nasze czwarte dziecko, o które dbamy i codziennie doglądamy.

Zaczęliśmy skromnie. Maciej zbił parę kufrów drewnianych i donic ogrodowych… Asia sprzedała je na allegro i zebrała zamówienia na kolejne. Z każdym zamówieniem poszerzaliśmy ofertę o nowe wzory i kolory. Asia zakochała się ponad to w technice decoupage i metodzie transferowej, dzięki czemu zaczęliśmy dostarczać Wam dowolne zdobienie produktów drewnianych.

Z czasem garaż i pokoik pod schodami przestały wystarczać… Spełniliśmy marzenia. Zakupiliśmy więcej maszyn i pierwszą obrabiarkę CNC. Z garażu przeprowadziliśmy się do stolarni, takiej prawdziwej, gdzie wióry lecą i zamieszanie ogromne.

Obecnie oferujemy naszym Klientom wciąż powiększającą się bazę produktów do wystroju wnętrz oraz meble z drewna i ze sklejki, która ostatnio fascynuje, nie tylko nas, coraz bardziej.

Współpracujemy ze stolarzami, producentami mebli, projektantami wnętrz oraz branżą wystawienniczą.

Nie boimy się nowych projektów, wręcz przeciwnie. Przenosimy na papier nawet kiełkujące pomysły naszych Klientów, a później tworzymy dla nich indywidualne, ich własne meble.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro