Meble dla dzieci na zamówienie – migawka z realizacji

Kiedyś otrzymałam maila z nietypowym zapytaniem, który Pani rozpoczęła zdaniem “mam nietypowe pytanie, ale widzę że Wy macie nietypowe podejście do życia to może się wstrzelę”. I to jakby jest kwintesencja naszej pracy 🙂

Oczywiście posiadamy w ofercie standardowe produkty, ale wykonujemy też zupełnie nietypowe zamówienia. Pod wymiar, pod projekt wymarzony przez klienta. Bardzo często zgłaszacie się do nas, bo wyczerpaliście już inne rozwiązania i nie znaleźliści nikogo, kto  chciałby do Was podejść indywidualnie. Często słyszę, że jesteśmy ostatnią deską ratunku, bo nikt nie chciał się podjąć pomysłu.

Podobnie było i tym razem, pokój mały a trzeba było zmieścić w nim wiele, w dodatku nic nie było standardowe, a przecież miało być ładnie i funkcjonalnie. Jestem bardzo szczęśliwa z tego, że się udało. Pani Ula zadowolona, a to  jest najważniejsze. Bo to tak funkcjonuje na etacie przecież też, niby otrzymujecie pensję, ale taka pochwała od szefa i poklepanie po plecach potrafi dodać skrzydeł 🙂 Dlatego każda zadowolona buzia i dobra opinia dają nam pewność, że to co robimy ma sens. Że być może czasem dłużej na coś czekacie, ale macie pewność że będzie to fajne, nie masowe. Bo my nie chcemy się zmieniać w masową produkcję 🙂

Ściskamy ciepło i zostawiamy Was z opinią Pani Uli oraz zdjęciami z realizacji pokoiku dla Niej. Spod naszych rąk wyszły: antresola ze schodkami, szafa i półeczki.

Jesteśmy naprawdę baaaardzo zadowoleni z zamówienia! Od początku bardzo dobry kontakt, przygotowanie projektu, poprawki, wycena – profesjonalizm 🙂 projekt nie był standardowy, pokój malutki i nie ukrywam, że troszkę się obawiałam czy wszystko będzie pasować i się mieścić, ale ostateczny efekt wygląda lepiej niż zakładałam! Na ogromny plus wspomnę jeszcze o oznaczeniu części do złożenia – nie ma opcji żeby coś pomylić i złożyć nie tak jak być powinno 🙂 sliczne frezy, super wykończenie, stabilność całości, nawet mąż stwierdził że mógłby się wyspać na antresoli 😉 dziękujemy i bardzo polecamy!

Oznaczone , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro