Witajcie w naszych progach!

WoodPassion to stolarnia, pracownia i biuro projektowe w jednym. Na Polskim rynku mebli dla dzieci działamy od 2015 roku i cały czas rozwijamy nasze portfolio, oferowane usługi oraz procedury według, których pracujemy.

Pracownia i Stolarnia WoodPassion to rodzinna firma stworzona z pasji do drewna i dobrego designu oraz potrzeby tworzenia czegoś wyjątkowego własnymi rękoma.

Specjalizujemy się w produkcji nietuzinkowych łóżek piętrowych dla dzieci. W naszej ofercie znajdziecie Państwo w zdecydowanej większości łóżka piętrowe dla dzieci oraz antresole, które są naszymi autorskimi projektami. Wszystkie łóżka produkujemy w naszej stolarni od podstaw.

Nie produkujemy w dużych ilościach na tzw. magazyn. Nasze łóżka produkowane są pod konkretne zamówienie dlatego trzeba na nie chwilę poczekać. Ale warto!

Nie boimy się nowych projektów, wręcz przeciwnie. Przenosimy na papier nawet kiełkujące pomysły naszych Klientów, a później tworzymy dla nich indywidualne, ich własne meble. Jeśli więc masz swój własny pomysł  lub gotowy projekt od projektanta napisz do nas koniecznie – my lubimy wyzwania.

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro