PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

WoodPassion działa od 2015 roku. Nasze doświadczenie w produkcji mebli, głównie dziecięcych, dało nam całkiem bogaty obraz wyzwań, z którymi mierzą się rodzice urządzając pokoje dla swoich pociech.

Skosy, wąskie przestrzenie, podwieszane sufity czy niekorzystne rozmieszczenie okien. To często spotykane dziecięce pokoje, w których jednak trzeba w sposób ciekawy, funkcjonalny i ładny zaprojektować miejsce dla dziecka.

Od samego początku naszej działalności, misją WoodPassion jest pomoc w dopasowywaniu naszych mebli do Państwa wymagań i potrzeb. Dlatego jesteśmy otwarci na wszystkie sugestie dotyczące zmian wymiarów i kolorów itp.

Teraz idziemy o krok dalej. Oferujemy Państwu usługi projektowania wnętrz! Nasza pracownia projektowa to naturalna konsekwencja wielu rozmów z Państwem i dziesiątek indywidualnych projektów mebli.

Poniżej prezentujemy, niektóre z wykonanych projektów pokoi dla dzieci. Jak Państwo zauważycie zazwyczaj bazą są nasze niezwykłe łóżka dla dzieci, które modyfikujemy według potrzeb i do których doprojektowujemy pozostałe meble. Dzięki takim zabiegom powstaje niepowtarzalny wystrój wnętrza. Nie do kupienia w żadnym innym sklepie 🙂

Nasza oferta projektowa obejmuje:

 • układ mebli dopasowany do warunków i wymiarów pokoju
 • doradztwo z zakresu materiałów i konstrukcji
 • przygotowani mebli na indywidualny wymiar
 • projekt konstrukcyjny oraz pełna wizualizacje 3D
 • propozycje i dobór kolorystyki, tekstyliów i oświetlenia

Nasz proces projektowy:

 • prosimy o przesłanie zdjęć i wymiarów pokoju
 • przeprowadzamy ankietę/wywiad, aby poznać Państwa preferencje wnętrzarskie, kolorystykę, inspiracje i w jak najlepszy sposób zbadać, jakie są potrzeby, wymagania i ograniczenia dla pokoju
 • przygotowujemy 2-3 różne układy/projekty, wybieracie Państwo jeden z nich nad którym kontynuujemy prace
 • opracowujemy projekt konstrukcyjny mebli oraz wizualizację 3D ostatecznego projektu w min 3 rzutach
 • w cenie projektu możliwe są 2 poprawki zgodne z Państwa sugestiami
 • wysyłamy również pełen kosztorys przedstawionych mebli oraz listę zakupów pozostałych dodatków

I teraz to, co najważniejsze 🙂 Nie zostawiamy Państwa sam na sam z projektem. Wszystkie meble, które zawarte są w projekcie możemy wykonać w naszej stolarni w preferencyjnej cenie -10% całkowitej wartości mebli. Kompleksowo, czyli wygodnie 🙂

To co działamy razem? Każdy projekt wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu prac i wielkości pokoju. Napisz do nas koniecznie, to przygotujemy wycenę w ciągu 48h.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

PROJEKTUJEMY NIE TYLKO DZIECIĘCE POKOJE. TE DOROSŁE WNĘTRZA RÓWNIEŻ

 

 1. Projekt jest własnością firmy WoodPassion Maciej Pietrzak, wszelkie prawa zastrzeżone, zabrania się kopiowania i rozpowszechniania projektu w jakiejkolwiek formie bez pisemnej zgody WoodPassion.
 2. WoodPassion zastrzega sobie prawo do wprowadzenia do oferty handlowej mebli powstałych w procesie projektowym.
 3. WoodPassion zastrzega sobie możliwość pokazywania projektu w ramach swojej działalności marketingowej i promocyjnej, w szczególności na stronie internetowej, w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram, Pinterest itp.), oraz portale sprzedażowe (np. olx, allegro, sprzedajemy.pl itp.).

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro