Prawdziwa stolarnia

Dzisiaj wpis o transparentności. Dzisiaj o tym kim my w ogóle jesteśmy, jako WoodPassion. Wpis jest odpowiedzią na pojawiające się ostatnimi czasy dwa nurtujące pytania od Was:

  • czy jesteście producentem czy pośrednikiem?
  • czy można do was przyjechać i na żywo obejrzeć łóżka?

Tak, jesteśmy bezpośrednim producentem. Nasza stolarnia mieści się w Murowanej Goślinie pod Poznaniem. Tam pracuje nasz kilkunastoosobowy zespół niesamowitych ludzi, którzy codziennie przygotowują dla Waszych dzieci łóżka. Łóżka od początku do końca powstają właśnie tutaj. Nie kupujemy żadnych gotowych komponentów.

Kupujemy deski i kantówki sosnowe, sklejkę liściastą oraz farbę. Tniemy, wycinamy, szlifujemy, malujemy, skręcamy, pakujemy i wysyłamy. Codziennie. Każde łóżko to nasza ręczna praca. Każda deska jest dotknięta przez wiele osób, zanim trafi jako gotowy produkt do dziecięcego pokoju.

Bierzemy odpowiedzialność za każde łóżko, które do Was trafia. Na naszych zdjęciach nie znajdziecie wizualizacji produktów, to są prawdziwe łóżka w prawdziwych dziecięcych pokojach. Może czasem zdjęcie zrobione jest pod złym kątem, czasem nie ma wspaniałego doświetlenia, ale to wszystko są zdjęcia z pokoi zadowolonych Klientów. I dla nas każde z nich jest piękne i “katalogowe”, bo to jest nasza praca, która daje radość.

W naszych social mediach na Facebook, Instagram czy Pinterest umieszczamy setki zdjęć z takich właśnie pokoi. To jest nasza duma. To jest nasz motor do dalszego działania i doskonalenia się. Ulepszamy procesy, inwestujemy w nowe maszyny. Ale słuchamy też naszych Klientów bardzo mocno. Dzięki temu zainwestowaliśmy w nowe działy takie, jak Biuro Obsługi Klienta oraz Pracownię Projektową.

Biuro Obsługi Klienta zajmuje się wszelkiego rodzaju reklamacjami. Dosyła potrzebne elementy, wymienia obdrapane w transporcie deski, wysyła wkręty, gdy ktoś pomyli się w odliczaniu. Czy się mylimy? Tak mylimy się czasem, pracują u nas ludzie i każdy z nich pomimo najlepszych intencji czasem zrobi błąd. Nie jesteśmy maszynami. Ale to są nasze błędy, za które bierzemy odpowiedzialność i je naprawiamy. Wyciągamy wnioski, wdrażamy procedury, które mają na celu uniknięcie ich w przyszłości.

Pracownia Projektowa jest reprezentowana przez osobę zatrudnioną u nas na etacie. Która codziennie przygotowuje dla Was projekty nowych łóżek, modyfikacje już istniejących modeli i wreszcie całe pokoje. Bardzo rzadko korzysta przy tym z gotowych mebli z sieciówek, w dużej mierze są to projekty autorskie.

Do naszej stolarni można też przyjechać. Można nas odwiedzić i na własne oczy zobaczyć proces produkcyjny. Łóżka mamy w ciągłej produkcji. Można dotknąć drewna i gotowych elementów. Nic tu nie jest tajemnicą. Może jeszcze nie mamy showroomów w każdym, dużym mieście, ale gdy ktoś chce powiedzieć “sprawdzam” to zapraszamy serdecznie.

A poniżej kolejne zdjęcie z dziecięcego pokoju. Chatynka z dachem do połowy, już zaadoptowana na całego. Po raz kolejny dziękujemy ślicznie za zaufanie.

łóżko domek ze schodami

 

Oznaczone , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro