Pełne umeblowanie pokoju dziecięcego

Często przy okazji składania zamówienia na nasze łóżka otrzymujemy pytania o inne meble wykonywane pod wymiar. Zapotrzebowanie to rośnie wprost proporcjonalnie do wymagań samego pokoju. Jeśli pokój jest malutki albo nieustawny czy ze skosami to bardzo trudno jest Wam znaleźć meble w popularnych sieciówkach tak, aby dopasować je do wymagań Waszej przestrzeni.  Często więc przygotowujemy pod wymiar szafy, biurka czy komody, tak aby tworzyły całość z łóżkiem, były wykonane z tych samych materiałów i uwalniały Was od zmartwień co dalej dopasować do łóżka i jak to wszystko skomponować.

Projekt, który wykonaliśmy w Poznaniu, to w pełni umeblowany pokój dziecięcy: łóżko na antresoli, szafa, regały, stolik, półka na książki. Jak widzicie mnóstwo miejsca do przechowywania i zabawy. Wszystkie meble wykonaliśmy na wymiar ze sklejki bukowej lakierowanej oraz drewna sosnowego.

Jak widzicie na zdjęciach mała lokatorka już się świetnie rozgościła w swoich nowych wnętrzach.

My natomiast jesteśmy bardzo dumni, że mogliśmy być odpowiedzialni za ten projekt. Dziękujemy wspaniałej rodzince za zaufanie i cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.

Tak właśnie wyglądają meble ze sklejki. Często pytacie nas właśnie o to z czego wykujemy większe meble, takie jak szafy czy komody. Szukacie czego trwalszego i lepszego jakościowo niż płyta meblowa. Taka właśnie jest sklejka. O jej właściwościach przygotujemy na pewno dodatkowy post. Tymczasem, jak widzicie na zdjęciach świetnie się komponuje z deskami i kantówkami i tworzy bardzo przytulne i ciepłe wnętrze.

Oznaczone , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro