Akcje promocyjne???

Postanowiłam wykorzystać blog do dłuższej wypowiedzi na temat wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych, o które bardzo często pytacie…

Dzień Pączka, Walentynki, Dzień Pizzy, Black Weekend i wiele wiele innych możliwych okazji do przyznania zniżki na produkty. Ja wiem, że to są super okazje i nie ukrywam, że czasami też korzystam z tego typu rabatów. Jednakże ….

Podjęliśmy strategiczną decyzję, że produkty z kategorii łóżek dla dzieci oraz mebli nie będą brały udziału w tego typu kampaniach. Dlaczego? Z prostego powodu. Nie są to produkty dostępne u nas od ręki. Wszystkie łóżka i meble wykonujemy dla Was na zamówienie, w związku z długim czasem oczekiwania decyzje o zakupie niestety trzeba podejmować z wyprzedzeniem. Nie można działać na ostatnią chwilę. Uważamy więc, że nagłe promocje cenowe byłyby nie fair w stosunku do Klientów, którzy złożyli zamówienie na łóżko w cenie regularnej np. miesiąc wcześniej i cierpliwie czekają na realizację. A tu nagle bang! 10% taniej… no kurczę, mnie by to wkurzyło i założę się, że Was także.

W zamian za to wprowadziliśmy Klub WoodPassion – czyli formę newslettera, w ramach którego przygotowaliśmy ciekawe niespodzianki, artykuły, ebooki, rabaty i promocje na inne produkty tylko dla Klubowiczów. Newsletter to dodatkowa forma kontaktu z nami. Już w zeszłym roku uruchomiliśmy zapisy i od teraz ruszamy pełną parą więc będzie się działo na mailach 🙂 Zapisując się do Klubu WoodPassion każdy otrzymuje kod uprawniający do 7% zniżki na pierwsze zakupy w naszym sklepie. Formularz do zapisu znajduje się na naszej stronie internetowej.

Rabaty cenowe są również na niektóre produkty dostępne od ręki. Są to zawsze pojedyncze sztuki produktów, które mamy na stanie i możemy wysłać w ciągu 24 godzin.

Tak to właśnie wygląda, taka jest nasza filozofia i podejście do promocji. Z naszego punktu widzenia to optymalne rozwiązanie. Mamy nadzieję, że też tak uważacie 🙂

***

Wszystkie zdjęcia z tego wpisu otrzymaliśmy od Pani Natalii, w którym na pierwszym planie jest nasza chatynka. Pięknie dziękujemy za miłe słowa, za radość dzieci i za piękne zdjęcia.

Oznaczone , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro