Grey Bunny – tworzymy nową linię produktów

Od jakiegoś czasu na naszym Facebooku i Instagramie mogliście zaobserwować małe zapowiedzi, że coś nowego się tworzy, że jakieś Grey Bunny. Dzisiaj przy okazji premiery naszego flagowego produktu z tej linii małe wyjaśnienie o co chodzi 🙂

Pomimo, że drewniane przedmioty są dla mnie najważniejsze, jednak z punktu widzenia wystroju wnętrz brakowało mi mięciutkich tekstyliów. Dekoracji, wykończenia. Nie samym drewnem człowiek żyje i chciałby pod stopami na przykład mięciutki dywanik mieć. Więc uzupełnienie oferty o przytulne rzeczy chodziło mi po głowie już dawno. A że umiejętności do szycia to ja nie mam za grosz, to temat nie zaczynał nawet kiełkować.

Aż do teraz, aż do parę miesięcy temu, kiedy poznałam Maję, która otworzyła Salonik Różności w naszej mieścinie. Salonik to sprzedaż rękodzieła, warsztaty rękodzielnicze dla dużych i małych,  urodzinki i wszystko co z wyrobami ręcznymi jest związane. Duszą tego miejsca jest Maja, która jest niewątpliwą zdolniachą jeśli chodzi o szycie, dzierganie i w ogóle wszystko spod jej rąk wychodzi niesamowite.

I tak nam się dwie dusze twórcze spotkały i wymyśliły przy kawie i Michałkach, że łączymy siły, pomysły i energię i tworzymy Grey Bunny – nową linię produktów dla dzieci, mam i domu.

Tworzymy miejsce, w którym będzie można zakupić pełne wyposażenie pokoju dziecięcego od mebelków, po dywaniki, koce, zabawki i dekoracje. Chcemy, aby wszystko do siebie pasowało i było zupełnie wyjątkowe. Wszystkie produkty Grey Bunny mogą być personalizowane i zmieniane według potrzeb.

W Grey Bunny produkty dla siebie znajdą też mamy, np.: torby, szkatuły, dekoracje.

Planujemy również stworzyć specjalną linię Grey Bunny dla domu.

Myślę, że kwintesencją idei Grey Bunny jest kołyska dla lalek. Projekt ten doskonale łączy ze sobą nasze dwie pasje drewnianą i tekstylną. Góra kołyski wykonana jest z bawełnianego sznurka. Wyszyta z niezwykłą starannością mięciutką bawełną. W komplecie jest również mięciusia poduszka i kołderka dla lalki. Z jednej strony bawełna, z drugiej najmilsze na świecie minky.

Płozy kołyski wykonane są z najwyższej jakości sklejki drzewa liściastego.

My totalnie zwariowałyśmy na jej punkcie. Jesteśmy niesamowicie ciekawe Waszej opinii….

Maję znajdziecie w Saloniku Różności na FB tutaj

Będzie nam miło, jak polubicie Grey Bunny na FB tutaj

A jeśli podoba Wam się kołyska, można ją zamówić w naszym sklepie tutaj

Oznaczone , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro