Zestawy prezentowe dla dzieci

Zawsze, kiedy przygotowuję kuferek wspomnień dla dziecka jestem bardzo podekscytowana, wiem że taka mała istota będzie pakować do niego być może zabawki, może jakieś unikatowe skarby, jak ulubiona zabawka, ucho od misia, wyjątkowy klocek lego, pamiętnik, kawałek złotej kredki. A może zdjęcie z najlepszą przyjaciółką.

Może taki kufer będzie przechowywała mama i umieszczała w nim rysunki, laurki pierwsze buciki i bodziaki, i ulubioną książkę i mnóstwo innych pięknych pamiątek z dzieciństwa, po to aby podarować to wszystko dorosłemu już dziecku.

W dobie miliona zabawek i innych atrakcji nasze dzieci mogą mieć praktycznie wszystko. Zasypujemy je więc bez opamiętania “rzeczami” na chwilę, bez wartości większej byleby tylko coś było, byleby było że podarowaliśmy.

Ile z tych rzeczy zostanie z naszymi dziećmi na dłużej?

Często w WoodPassion otrzymujemy od Was takie właśnie pytania i prośby o pomoc. Wielu z naszych klientów chce, aby prezent dla dziecka był jednocześnie pamiątką, czymś trwałym, czymś co zostanie z dzieckiem. Poszukiwane są rzeczy personalizowane, które można dodatkowo samemu zaprojektować, wybrać kolory, materiały czy wzór.

I takie w WoodPassion są właśnie kuferki wspomnień. W pełni personalizowane, z dedykacją, z możliwością wyboru dowolnych wymiarów, kolorów i motywów. I stąd właśnie ta ekscytacja gdy kuferek otrzymuje swoje imię, on jest wtedy już na zawsze przypisany do swojego małego właściciela.

Kuferki wspomnień, posłużyły jako baza prezentów dla dzieci przy tworzeniu linii produktów Grey Bunny. Już teraz możecie zamówić razem z kuferkiem wspomnień personalizowaną maskotkę, kubeczek czy np. akwarelę. Chcemy, aby prezenty, które podarujecie były niepowtarzalne, chcemy aby zachwycały. Nie trzymamy się utartych schematów dlatego śmiało możecie do nas pisać, z uwagą przyjrzymy się każdemu projektowi 🙂

Jeśli chcesz abyśmy wspólnie stworzyli projekt właśnie dla Twojego dziecka skontaktuj się z nami koniecznie! Co możemy dla Ciebie przygotować?

  • kufer wg indywidualnych wymiarów i kształcie
  • maskotkę szytą lub dzierganą na szydełki
  • metryczkę
  • kubeczki i inne naczynia zdobione masą FIMO lub z elementami malowanymi
  • pościele i kocyki
  • akwarele
  • indywidualne szkatułki, mebelki i inne dekoracje do dziecięcych pokoi

To wszystko jest już w zasięgu Twojej ręki, a stworzone z naszej pasji.

 

Oznaczone , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro