Jak dla Was projektujemy?

Nie ma co ukrywać, bardzo dużo nowych projektów mebli powstaje na specjalne zamówienie naszych Klientów. Przychodzi sobie taki mail z zapytaniem, czy wykonamy dany projekt? Czasem bazą są nasze produkty, czasem Klient chciałby wprowadzić pewne modyfikacje, a czasem po prostu ma “wizję” w głowie i na skrawku papieru. Staramy się nie odrzucać żadnego wyzwania. Tak wyzwania. Bo każdy nowy projekt to pewna niewiadoma.

Jak to się więc odbywa? Jak nasza praca wygląda od kuchni?

Po pierwsze – dobrze wysłuchać Klienta!

Bardzo często sama korespondencja mailowa lub messengerowa nie wystarcza, trzeba porozmawiać. Więc długie rozmowy, ustalenia, instrukcje jak i co wymierzyć, żeby produkt pasował idealnie. Często dostajemy wiele zdjęć innych produktów, z którego coś się Klientowi podoba, ku inspiracji. Dyskutujemy, doradzamy i odradzamy pewne rozwiązania.

Rekordowo rozmawialiśmy miesiąc, Klientka musiała być pewna, że chce taki właśnie produkt. Nigdy się nie spieszymy z ustaleniami. Przy meblach zamawianych internetowo decyzja musi być przemyślana.

Po drugie – przygotować projekt!

Po rozmowach i ustaleniach przychodzi kolej na projekt. Nigdy nie bierzemy za projekt pieniędzy, za poprawki też nie. Bo poprawki na tym etapie się zdarzają.

Po akceptacji projektu możemy rozpocząć realizację.

Po trzecie – realizacja.

Zazwyczaj potrzebujemy ok 21 dni roboczych na realizację projektu. Projekt jest ustawiany w kolejce, zamawiamy drewno, okucia i inne potrzebne materiały.

Zwyczajowo przy nowych projektach wykonujemy również zdjęcia w trakcie pracy. Zawsze, gdy widoczny jest już kolejny etap. Wysyłamy do Klienta i prosimy o akceptację, jeśli coś jednak finalnie się nie podoba, możemy wprowadzać jeszcze poprawki. Nasi klienci biorą czynny udział w pracy nad produktem, dzięki temu jesteśmy pewni, że spełni on wszystkie oczekiwania.

Łóżeczka i antresole dla dzieci w naszej ofercie.

 

Wszystkie te i jeszcze parę innych propozycji sypialnianych znajdziesz w naszym sklepie, o tutaj ->kliknij<-

Jeśli nie znajdziesz tego czego potrzebujesz napisz do nas koniecznie. Postaramy się rozwiązać każdy problem 🙂

Oznaczone , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Select your currency
PLN Złoty polski
EUR Euro